Zajrzyj do Nas:

xxx videos
www.wiflix-streaming-vf.com/
masseur is delighting chick with massage and deep thrusting.https://yourporn.irish/
Background Image

Dlaczego manicure hybrydowy jest lepszy od manicure tradycyjnego?

Paznokcie u kobiet to rzecz święta. Są one jedną z tych naturalnych ozdób, o które panie szczególnie dbają. Piękne i zadbane paznokcie mogą zachwycać nie tylko swoje właścicielki, ale także innych. Jeden z najbardziej popularnych zabiegów polega na malowaniu tradycyjnym lakierem płytki paznokciowej, jednak takie malowanie kończy się najczęściej frustracją. Dlaczego?

Lakier lakierowi nierówny

Prawda jest taka, że lakier tradycyjny wymaga ogromnej ilości czasu, jeżeli chodzi o jego nałożenie. Każda warstwa lakieru musi porządnie wyschnąć, nim nałoży się kolejną. Jedna warstwa, zwłaszcza lakierów w cenie kilku złotych, w ogóle nie wystarcza. Musi minąć cały wieczór, nim paznokcie, dodatkowo zabezpieczone jeszcze innym specyfikiem, na przykład dedykowanym topem, będą dobrze wyglądać.

Tak estetycznie pomalowana płytka nie będzie jednak wieczna – po dwóch, trzech dniach, w zależności od grafiku, pracy i obowiązków, lakier zacznie odpryskiwać. A to na kciuku, a to na serdecznym palcu. I nijak nie da się tego zatrzymać. Po tygodniu lakier tradycyjny u większości kobiet po prostu nie zdaje rezultatu.

Hybryda – wybór o wiele… trwalszy!

Hybryda nie jest już stosunkowo nowym zabiegiem pielęgnacyjnym, ale staje się każdego tygodnia coraz bardziej popularna w domach wielu Polek. Wypiera, jeżeli chodzi o salony kosmetyczne, manicure tradycyjny, polecając stosunkowo szybkie malowanie za pomocą specjalnych lakierów termoutwardzalnych oraz lampy UV. Bez co najmniej tych dwóch elementów ani rusz.

Takie malowanie można przeprowadzać w warunkach domowych, nie tylko w salonie, jak już zostało to wspomniane. Każda z zainteresowanych pań może własnoręcznie nauczyć się malować paznokcie na różne sposoby, z dodatkiem pyłków i naklejek. Niemniej jednak jest to sztuka trudniejsza niż malowanie lakierem tradycyjnym – ale wszystkiego można się nauczyć.

Dodatkowo hybryda trzyma się na dłoniach zdecydowanie dłużej niż zwykły lakier. W tym przypadku paznokcie w idealnym stanie przetrwają trzy tygodnie, a czasami i dłużej, w zależności od zakresu obowiązków. Różnica? Kolosalna!

Postaw na wygodę

Tak naprawdę każdy z tych sposobów jest wart uwagi, wszystko zależy od naszych możliwości i wolnego czasu. Nadal jest wiele kobiet, które zawsze wybierze lakier tradycyjny, bo mają swoje ulubione marki, z których produkty ich nie zawodzą. I vice versa.

Redakcja

dominik.czerwiec@targethouse.pl

No Comments

Napisz komentarz

You dont have permission to register

Password reset link will be sent to your email