Zajrzyj do Nas:

xxx videos
www.wiflix-streaming-vf.com/
masseur is delighting chick with massage and deep thrusting.https://yourporn.irish/
Background Image

Fiberglass – metoda, którą warto wypróbować na kruche paznokcie

Twoje paznokcie są nadal łamliwe, pomimo walki z kruchością za pomocą wielu kosmetyków i rad manicurzystek? Z pomocą może przyjść ci innowacyjny sposób na przedłużenie oraz poprawienie kondycji twojej płytki. Fiberglass to zabieg kosmetyczny, który polega na… utwardzaniu paznokcia za pomocą włókien szkła.

Fiberglass – konkurent manicure żelowego

Fiberglass polega przede wszystkim na przyklejeniu dobrze dopasowanego włókna na płytkę paznokcia, a następnie jego zabezpieczenie za pomocą specjalnej resiny, plus całkowitym utrwaleniu zabiegu. W ten sposób można nie tylko pomóc zapuścić paznokcie, ale także bezpiecznie je przedłużyć. Efekt ten jest dużo lepszy od manicure żelowego pod kilkoma względami, posiada jednak też wady, o których zaraz wspomnimy.

Najważniejszą zaletą jest to, że metoda ta nie niszczy płytki paznokcia w ogóle, w przeciwieństwie do innego rodzaju manicure. Jest to tak zwana jedwabna odżywka, połączona z efektem wow, z którego ucieszy się każda zwolenniczka dłuższych paznokci. Dodatkowo włókna są cienkie i imitują zadziwiająco dobrze naturalny paznokieć. Można je zmieniać nawet co półtora miesiąca, a ich zdjęcie jest dziecinnie proste.

O wadach niestety nie możemy zapomnieć – fiberglass nie pozwala na użycie szablonu, dlatego panie z krótkimi, często obgryzionymi paznokciami nie będą w stanie sprawić sobie takiego zabiegu. Fiberglassy możemy, owszem, malować. Ale nie uda się wtopić w sztuczną płytkę różnego rodzaju ozdób.

Fiberglass jako zabieg dla większości kobiet

Fiberglass pomaga przy przedłużaniu paznokci, jednocześnie pozwalając na cieszenie się z ich stanu przez dłuższy okres. Jest to metoda dla kobiet, które cały czas są w ruchu, dużo pracują, także rękami, a więc paznokcie nie mogą spokojnie odrastać. Fiberglass może im w tym pomóc, dlatego serdecznie zachęcamy do zapoznania się z tą metodą.

Redakcja

dominik.czerwiec@targethouse.pl

No Comments

Napisz komentarz

You dont have permission to register

Password reset link will be sent to your email