Zajrzyj do Nas:

xxx videos
www.wiflix-streaming-vf.com/
masseur is delighting chick with massage and deep thrusting.https://yourporn.irish/
Background Image

Parafina – ratunek dla paznokci i dłoni

Zabiegi na dłonie i paznokcie? Jasna sprawa, każda kobieta pragnie mieć zadbane dłonie i osiągnie swój efekt za pomocą wielu kosmetyków. Pytanie jednak, czy aby na pewno współczesne kosmetyki są lepsze od naturalnych metod, z których korzystały panie żyjącej kilkadziesiąt lat temu? Być może coś w tym jest. Być może to właśnie parafina.

Parafina dobra na dłonie i paznokcie – działanie

Parafina sprawia, że dłonie nią pokryte długo trzymają ciepło, jest jak ochronny koc dla naszej skóry, sprawiając, że aż chce się z niej skorzystać. Parafina również przeciwdziała utracie wody, przewodzi ciepło, dlatego jej zastosowanie także w fizjoterapii jest przeogromne. Najczęściej jednak kojarzymy ją z kosmetykami, które mają zbawienne właściwości dla kobiecego ciała.

Parafina potrafi także zwiększyć krążenie krwi, co pozwala składnikom odżywczym szybciej się wchłaniać. Wydala przy okazji zbędne substancje, nierzadko niebezpieczne. Ten naturalny środek, zaaplikowany na skórę, potrafi ją napiąć i wygładzić, dlatego parafina nazywa jest cudem na starość.

Zalety parafiny dla kobiecej skóry

Wiele kosmetyków chemicznych nie dba o naszą skórę tak, jak powinny. Parafina jest delikatniejsza, zwłaszcza dla wrażliwej i alergicznej skóry. Atopowa, sucha i podrażniona? Środek podobnie sobie z nią poradzi, wspomagając łuszczenie się. Parafina potrafi łagodzić wiele dolegliwości, związanych właśnie z dolegliwościami skóry.

Parafina jest tanim sposobem na domowe zabiegi i możliwości zadbania o paznokcie. Parafina mocno je odżywia, powodując, że stają się one bardziej odporne na urazy. Takie zabiegi z tą substancją można wykonywać w domowych pieleszach lub w profesjonalnym salonie kosmetycznym, w którym za kilkanaście-kilkadziesiąt złotych nasze dłonie i paznokcie odpoczną od trudów życia i staną się zdrowsze. Takie zabiegi są bardzo wygodne i proste, a co najważniejsze – dużo zdrowsze niż piekielnie drogie kremy i maści, dostępne w drogeriach.

Po prostu dobry sposób na paznokcie

Parafinę można nakładać na dłonie dość często, nie trzeba się obawiać ewentualnych skutków ubocznych. Istnieje wiele rodzajów nałożenia parafiny, między innymi okłady, tak zwane „ rękawiczki” na dłonie lub „skarpety” na stopy, a także kąpiele parafinowe, jeżeli tylko potrzebujemy takiego zabiegu. Warto pamiętać o niepozornej parafinie, która potrafi działać cuda.

Redakcja

dominik.czerwiec@targethouse.pl

No Comments

Napisz komentarz

You dont have permission to register

Password reset link will be sent to your email