Zajrzyj do Nas:

xxx videos
www.wiflix-streaming-vf.com/
masseur is delighting chick with massage and deep thrusting.https://yourporn.irish/
Background Image

Przedłużanie paznokci – wszystko, o czym powinnaś wiedzieć

Przedłużanie paznokci może zupełnie zmienić wygląd naszych dłoni. Może je wydłużyć i może sprawić, że w końcu poczujemy się dobrze, nawet wtedy, kiedy nasze naturalne paznokcie są kruche i łamliwe. Z pomocą przychodzą nam najróżniejsze metody i propozycje, pytanie jednak – o czym powinnaś wiedzieć, zabierając się za przedłużanie?

1. Twoje zdrowie paznokcie to podstawa

Stosuj różnego rodzaju przedłużenia wtedy, kiedy twoje paznokcie są zdrowe i nie mają śladów choroby czy zmęczenia – płytka wygląda w porządku, a paznokieć wytrzyma taki zabieg. Jeżeli nie jesteś jednak tego pewna, skorzystaj z wiedzy mądrzejszych kosmetyczek czy manicurzystek, które z radością doradzą ci, co powinnaś zrobić. Być może przed przedłużaniem przyda się specjalny zabieg?

2. Wybierz odpowiednią metodę

Przedłużać paznokcie można na wiele sposobów – naprawdę wiele. W grę wchodzą żele, akryle, a nawet fiberglass, nowa metoda, która sprawia, że paznokieć wygląda naturalnie. Większość domowych kosmetyczek uważa, że akryle są lepsze, szybciej się je nakłada, ale profesjonalne kosmetyczki częściej przemawiają za żelami, czyli manicure żelowym. Każdy z tych sposobów jest dobry na swój sposób, pytanie jednak, co warto wybrać? Kieruj się przede wszystkim zdrowiem swojej płytki.

3. Profesjonalizm to istotna rzecz

Profesjonalizm w dzisiejszym świecie nieco zmienił swój charakter. Nie każda osoba, która posiada drogi sprzęt do manicure hybrydowego, potrafi ten manicure zrobić, nie mówiąc już o przedłużaniu na szablonie.

4. Nie zdejmuj przedłużeń żelowych

Zwłaszcza jeżeli zupełnie nie wiesz, jak się to robi. O wiele lepiej wydać kilka złotych na kosmetyczkę, zazwyczaj około 10ciu, aby ta w odpowiedni sposób zdjęła z nas żel czy innego rodzaju warstwę przedłużenia. Dzięki temu płytka paznokcia będzie nienaruszona i bezpieczna. To bardzo ważne, biorąc pod uwagę możliwość uszkodzenia jej.

5. Zadbaj o paznokcie po każdym zabiegu

Dosłownie. Po każdym zabiegu przedłużania paznokci daj im odpocząć, serwując im odżywkę do skórek oraz regenerujący zabieg i kosmetyczki. Dzięki temu będziesz miała pewność, że twoje dłonie wyglądają świetnie i są zawsze w dobrej kondycji.

Redakcja

dominik.czerwiec@targethouse.pl

No Comments

Napisz komentarz

You dont have permission to register

Password reset link will be sent to your email