Zajrzyj do Nas:

xxx videos
www.wiflix-streaming-vf.com/
masseur is delighting chick with massage and deep thrusting.https://yourporn.irish/
Background Image

Fryzjer jak psycholog – dlaczego lubimy rozmawiać u fryzjera?

Faktycznie, duża część kobiet uwielbia rozmawiać ze swoim fryzjerem na temat różnych, najróżniejszych spraw. Dotyczą one nie tylko codziennych spraw, ale nierzadko fryzjerzy i fryzjerki są w stanie porozmawiać na trudne i intymne kontakty. Nic dziwnego, że przez to otwieramy się u fryzjera bardziej niż u psychologa. Dlaczego? I czy to aby na pewno dobre zjawisko?

W pewnym sensie – jak najbardziej. Fryzjer może, jeżeli odwiedzamy go regularnie, pamiętać najważniejsze szczegóły. Może pomóc nam, nawet nieświadomie, rozwiązać trudną sytuację. Otwieramy się w salonie, ponieważ czujemy się zrelaksowane obecnością kogoś, kto – jak się wydaje – całkowicie nas rozumie.

Pogawędka u fryzjera – niektórzy jej nie lubią!

Dużo kobiet jednak woli milczeć podczas zabiegów estetycznych. Niektóre z nich przychodzą do fryzjera rzadko, także po długiej nieobecności. Nie lubią rozmawiać, bo czują się osaczone. Dlaczego? Fryzjerzy bardzo często są mocno otwartymi ludźmi, a my nie zawsze mamy ochotę odpowiadać na ich pytania, związane z naszym życiem.

I nie ma w tym nic złego. Tak naprawdę fakt, że miło spędzimy czas u fryzjera, zależy tylko od nas i od naszego nastawienia. Jeżeli przychodzimy do fryzjera złe, z wieloma problemami, wolimy zamknąć oczy i po prostu pomilczeć. Co zrobić, jeżeli osoba będzie chciała co nieco się o nas dowiedzieć? Grzecznie podziękować za rozmowę i zasugerować, że lepiej relaksujecie się w ciszy.

Wygadanie się jest dobre!

Wygadanie się u fryzjera nie jest jednak niczym złym, wręcz przeciwnie. Dzięki temu relaksujemy się podwójnie, nie tylko poprzez zabieg, ale również właśnie rozmowę. Dla wielu osób milczenie jest mocno krępujące. Rozmowa pozwala nam zmniejszać dystans i zachować dobry humor, zwłaszcza jeżeli fryzjer czy fryzjerka rzeczywiście umie słuchać. Warto więc, nawet z grzeczności, kontynuować rozmowę i cieszyć się dobrze spędzonymi minutami, całkowicie zapominając o problemach dnia codziennego.

Redakcja

biuro@targethouse.pl

No Comments

Napisz komentarz

You dont have permission to register

Password reset link will be sent to your email