Zajrzyj do Nas:

xxx videos
www.wiflix-streaming-vf.com/
masseur is delighting chick with massage and deep thrusting.https://yourporn.irish/
Background Image

Jak zadbać o siebie na początku jesieni?

 

Ach, jesień! Po upalnym lecie przyszedł czas na jesień. Można cieszyć się i z tej pory roku, zwłaszcza podczas szukania grzybów czy przygotowywania jabłeczników z najlepszych jabłek. Tymczasem nasze ciało wymaga od nas uwagi po lecie – chodzi chociażby o zadbanie o skórę czy włosy, które ucierpiały od słońca.

Wysokie temperatury, słone morze czy chlor sprawiły, że nasza skóra może być znacznie przesuszona. Nie wspominajmy o włosach – im należy się porządna regeneracja.

Włosy – fryzjer i profesjonalna odżywka!

Twoje włosy zasługują na wszystko, co najlepsze. Dlatego we wrześniu zaserwuj im dobrą dawkę odżywki, kupioną prosto od ulubionego fryzjera. Udaj się do niego na tradycyjne podcięcie końcówek. Warto pokusić się na nową, jesienną fryzurę, która sprawi, że włosy na nowo odżyją i zgęstnieją. Zwłaszcza że krótkie włosy na jesień zawsze są modne!

Do tego nie zapomnij o odżywce. To ważny punkt zadbania o siebie na początku jesieni. Przed zimą warto się maksymalnie zregenerować, zwłaszcza że zima również mocno wpływa na stan całego naszego ciała. Nie lekceważ tego!

Odżyw ciało przed zimą

Odżyw ciało po lecie, by na zimę było w idealnym stanie. To bardzo istotne i mało absorbujące – wystarczy, że codziennie po kąpieli wklepiesz w swój organizm odpowiedni specyfik, który poleci ci koleżanka lub… kosmetyczka. Może się okazać, że twoja skóra jest tak wysuszona, że przyda ci się odpowiedni zabieg, proponowany przez studio. Skuś się. Taki przykładowy zabieg jest nie tylko prozdrowotny, ale także pozytywnie wpłynie na twoje nastawienie do nowej pory roku i życia.

Redakcja

biuro@targethouse.pl

No Comments

Napisz komentarz

You dont have permission to register

Password reset link will be sent to your email