Zajrzyj do Nas:

Background Image

Upięcia ślubne – najpiękniejsze, najważniejsze?

Chociaż kończy się sezon na śluby, niektóre pary już teraz planują swoją przyszłą uroczystość lub szykują się do zimowego ślubu, który również zapiera dech w piersiach. Wszystko zależy od ich ustaleń i chęci przeprowadzenia najpiękniejszej ceremonii w ich życiu.

Dla panny młodej czas przygotowań to przede wszystkim czas wyzwań. Czy poradzi sobie ze wszystkimi szczegółami? Na pewno! Z drobną pomocą znajomych i rodziny spełni swoje marzenie o indywidualnym ślubie. Chcemy w tym w jakiejś części pomóc – wspominając o upięciach ślubnych, które zawsze się udają.

Fryzjerka profesjonalna, czyli doświadczona

Wybór fryzjerki na ten dzień nie jest taką prostą sprawą. Teoretycznie ładnie uczesać włosy potrafi mama czy siostra, jednak profesjonalistka sprawi, że nasza fryzura będzie w idealnym stanie przez cały wieczór i całą noc, pomimo różnej pogody, tańca i zabawy. Samo uczesanie nie jest tak problematyczne, o ile ma się odpowiednie kosmetyki, które faktycznie będą trzymać fryzurę „w pionie”.

Takie produkty posiada tylko fryzjerka – dlatego najlepiej do niej się udać, jeżeli chcemy, by nasze włosy poradziły sobie z kilkoma, kilkunastoma godzinami pysznej zabawy. W ten sposób przetrwają również idealnie wplecione we włosy wstążki czy sztuczne kwiaty, a także wianki, które nie spadną przy energicznych ruchach.

Najbardziej polecane ozdoby do upięć ślubnych

Większość kobiet ceni sobie takie ozdoby, jak między innymi srebrne oraz złote wsuwki, opaski. Jednak coraz częściej w ślubnej modzie możemy spotkać żywe i sztuczne kwiaty, które idealnie pasują do chociażby ślubnego bukieciku. Sposobów na ich wpięcie we włosy jest masa, a specjalnie wyedukowana i doświadczona fryzjerka jest sobie w stanie z nimi poradzić.

Modnymi upięciami są także grube warkocze, które specjalnie się modeluje, by wyglądały na jak najgrubsze. Często wplata się w nie dodatki ozdobne, by dodatkowo podkreślić piękno panny młodej. Te wszystkie dodatki pozwalają poczuć się naprawdę pięknie i wyjątkowo – nie może ich zabraknąć, tak samo, jak nie można zapomnieć o umówieniu się z doświadczoną osobą w tym zakresie!

Redakcja

biuro@targethouse.pl

No Comments

Napisz komentarz

You dont have permission to register

Password reset link will be sent to your email