Zajrzyj do Nas:

xxx videos
www.wiflix-streaming-vf.com/
masseur is delighting chick with massage and deep thrusting.https://yourporn.irish/
Background Image

Zabiegi na włosy w okresie jesiennym

 

Jesień, piękna polska jesień zachwyci nawet największych miłośników lata, zwłaszcza że to było bardzo, ale to bardzo upalne. Jesień przychodzi do nas już we wrześniu, rozpoczynając nie tylko sezon na grzyby, ale także na zabiegi pielęgnacyjne. Jakie dokładnie są to zabiegi?

Przede wszystkim po lecie musimy uratować nasze włosy. Po chlorze, morzu oraz słońcu nasze włosy są w dużo gorszej kondycji niż przed wakacjami. Przyda im się mocna regeneracja – zwłaszcza że po jesieni nadchodzi zima, na którą warto przygotować włosy.

Wizyta u ulubionego fryzjera

Od razu po wakacjach, najlepiej na początku września, warto udać się do swojego fryzjera, by ten ocenił stan włosów i wydał werdykt. Być może przyda im się nałożenie specjalistycznej odżywki lub krótkie przycięcie, by odżyły na nowo, po tak dużym obciążeniu, jakim była chlorowana woda czy słońce.

Taką odżywkę można wykonać także w domu, ważne, żeby była ona kupiona z tak zwanego dobrego studia. Odpowiednie odżywki są zazwyczaj droższe i to one faktycznie naprawiają nasze włosy. Dlatego warto skorzystać z usług profesjonalisty, który nie tylko naprawi nam włosy, ale także sprawi, że do końca dnia będziemy mieć dobry humor.

Domowa poprawa kondycji włosa?

Może zdarzyć się tak, że twoje włosy potrzebują natychmiastowej pomocy, ale twój fryzjer nie ma akurat wolnych terminów. Możesz sobie pomóc, nakładając na głowę domowe specyfiki. Nie mówimy tu o owianych złą sławą jajkach i mące, której później nie można pozbyć się z czubka głowy.

Dobrym sposobem może być przygotowanie odwaru z późnoletnich ziół, ale jeżeli nie jesteście pewne swoich umiejętności – zadbajcie o zdrowe jedzenie, które wzmocni wasze włosy od środka. Dlatego na jesień korzystajcie z jej skarbów. Jedzcie warzywa i owoce, takie jak winogrona, śliwki czy gruszki. To sprawi, że każdego dnia wasze włosy będą wyglądać coraz lepiej, nawet przed wizytą u fryzjera. To dobry sposób na zapobieganie wpływowi słońca oraz wody, z której tak często korzystałyście w wakacje.

Redakcja

biuro@targethouse.pl

No Comments

Napisz komentarz

You dont have permission to register

Password reset link will be sent to your email